Kurs masazu I stopnia

Kurs masażu I stopnia dla początkujących – TRYB WIECZOROWY

Podczas kursu masażu I stopnia dla początkujących uczestnicy otrzymują niezbędną wiedzę teoretyczną z teorii masażu a także anatomii i fizjologii człowieka oraz praktyczne umiejętności, które pozwalają na wykonywanie technik masażu klasycznego. Nasz program kursu masażu I stopnia jest rozbudowany o profil rozszerzony czyli dodatkowe wybrane techniki z masażu izometrycznego, kontralateralnego, odchudzającego, sportowego i relaksacyjnego. Kurs jest skierowany jest zarówno do osób, które chcą zdobyć wiedzę na temat masażu dla własnych potrzeb, jak i do tych, którzy chcą rozpocząć pracę jako masażysta.

TERMIN KURSU

25 lipca – 5 października 2023r

DNI I GODZINY ZAJĘC

TRYB WIECZOROWY

zajęcia we wtorki oraz czwartki

17.00 – 21.00

PROGRAM KURSU

Szczegółowy program kursu masażu I stopnia.

CAŁKOWITY KOSZT

2390 zł

dwa tysiące trzysta dziewięćdziesiąt złotych 00/100

Kursy masażu dla poczatkujących

Twój instruktor

PATRYCJA ZARĘBA

Cześć jestem jedną z instruktorek masażu kształącą na kursach dla początkujących. Edukacje w zakresie nauki masażu zdobyłam w Policealnym Studium Medycyny Sportu gdzie pod okiem wysoko wykwalifikowanej kadry dydaktycznej zdobyłam tytuł Technik masażysty. Swoją wiedzę pogłębiałam podczas licznych kursów i szkoleń z zakresu masażu. Praktyką naukę zawodu miałam okazję realizowac podczas w klinice Carolina Medical Center w Warszawie oraz obecnie pracując jako masażystka w gabinecie masażu. Z Herosem jestem związana od 2021 roku. 

WARUNKI UKOŃCZENIA KURSU

Frekwencja min. 70 %

Pozytywna ocena z egzaminu teoretycznego 

Pozytywna ocena z egzaminu praktycznego 

Egzaminy są wliczone w czas kursowy i odbywają na ostatnich lub przedostatnich zajęciach.

DOKUMENTY PO KURSIE

Zaświadczenie o ukończonym kursie 

Na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia MEiN z dnia 19 marca 2019 ( DZ.U. pozn. 652)

Trzy DYPLOMY z opisem w języku polskim oraz angielskim opatrzone hologramem placówki

FAQ

Najczęściej zadawane pytania.

Aby zapisać się na kurs lub szkolenie z masażu, należy przejść do zakładki FORMULARZ ZAPISU, następnie korzystając z FORMULARZA uzupełnić dane, wybrać kurs lub szkolenie którym jest się zainteresowanym i wysłać zgłoszenie. Zwrotnie do 24h otrzymają Państwo POTWIERDZENIE OTRZYMANIA ZGŁOSZENIA w którym będą wszystkie niezbęde informacje. W przypadku braku e-maila zwrotnego w skrzynce głównej prosimy o sprawdzenie spamu.

W e-mailu potwierdzającym otrzymanie zgłoszenia zapisu na kurs lub szkolenie będzie zawarta informacja dotycząca płatności.

Co do zasady pierwsza płatność wynosi ok 30 % wartości kursu lub szkolenia i potwierdza rezerwacje miejsca w grupie kursowej/szkoleniowe można jej dokonać przelewem na wskazane w e-mailu konto bankowe placówki, BLIKIEM – przelew na telefon ( informacje w e-mailu).

Pozostałą płatność w zależności od kursu lub szkolenia można dokonać przelewem na wskazane w e-mailu konto, BLIKIEM – przelew na telefon ( informacje w e-mailu), w 3 x RATACH 0 % ( przy kursach trwających dłużej niż 1 miesiąc).

W naszej placówce w Centrum Warszawy. Posiadamy własne sale szkoleniowe oraz pełne zaplecze techniczne z asortymentem niezbędnym do prowadzonych przez nas kursów i szkoleń. Nasza siedziba mieści się w Warszawie ul. Tytusa Chałubińskiego 8 (za Hotelem Mariott) na parterze budynku Oxford Tower.

Na zajęcia należy zabrać strój sportowy umożliwający swobodne poruszanie się, duży ręcznik oraz obuwie na zmianę.

Tak, do wszystkich naszych kursow i szkoleń opracowane skrypty, które kursant otrzymuje na własność. Skryptu do kursu lub szkolenia przekazywany jest kursantowi pierwszego dnia.

Po ukończonym kursie możesz otworzyć własną działalność gospodarczą – Podklasa PKD 96.04.Z obejmuje: działalność usługowa łaźni tureckich, saun i łaźni parowych, solariów, salonów odchudzających, salonów masażu itp. mająca na celu poprawę samopoczucia.

Możesz rozpocząć pracę w gabinecie masażu w SPA lub na siłowniach i stosować poznane na kursie techniki masażu w celu poprawy samopoczucia.

Gotów rozpocząć przygodę z masażem?

ZAPISZ SIĘ NA KURS.

Wyślij zgłoszenie korzystając z formularza.

© 2023 Heros Centrum Szkoleniowe

Data

25 lip 2023 - 05 paź 2023

Czas

Zajęcia we wtorki i czwartki
17:00 - 21:00

Koszt

2,390.00 zł
Heros Centrum Szkoleniowe

Lokalizacja

Heros Centrum Szkoleniowe
Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa

Profesjonalna szkoła masażu

Organizator

Heros Centrum Szkoleniowe
Telefon
504248484
Email
kursy@heros.pl
Strona WWW
https://heros.pl/

Profesjonalna szkoła masażu