Kurs masazu I stopnia

Kurs masażu I stopnia dla początkujących – TRYB DZIENNY

Podczas kursu masażu I stopnia dla początkujących uczestnicy otrzymują niezbędną wiedzę teoretyczną z teorii masażu a także anatomii i fizjologii człowieka oraz praktyczne umiejętności, które pozwalają na wykonywanie technik masażu klasycznego. Nasz program kursu masażu I stopnia jest rozbudowany o profil rozszerzony czyli dodatkowe wybrane techniki z masażu izometrycznego, kontralateralnego, odchudzającego, sportowego i relaksacyjnego. Kurs jest skierowany jest zarówno do osób, które chcą zdobyć wiedzę na temat masażu dla własnych potrzeb, jak i do tych, którzy chcą rozpocząć pracę jako masażysta.

TERMIN KURSU

3 lipca – 21 lipca 2023r

DNI I GODZINY ZAJĘC

TRYB DZIENNY

zajęcia w dni powszednie od poniedziałku do piatku

09.30 – 15.00

PROGRAM KURSU

Szczegółowy program kursu masażu I stopnia.

CAŁKOWITY KOSZT

2390 zł

dwa tysiące trzysta dziewięćdziesiąt złotych 00/100

Instruktor CS HEROS

Twój instruktor

MONIKA BRZYSZCZAK

Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas praktyk w Carolina Medical Center oraz w gabinecie terapii holistycznej Peron8. W swojej pracy staram się łączyć dotychczasowe doświadczenie z wiedzą i umiejętnościami zdobytymi na kursach doszkalających, co umożliwia mi łączenie wielu metod terapii. Kursy które podniosły moje kwalifikacje i rozwinęły warsztat pracy, to: MTG i punkty spustowe, masaż tajski, SPA ( kamienie wulkaniczne, stemple ziołowe, gorąca świeca, bambusy) masaż kobiet w ciąży, terapia edukacyjna, bańka chińska oraz Kobido.
Masaże to moja życiowa pasja.

WARUNKI UKOŃCZENIA KURSU

Frekwencja min. 70 %

Pozytywna ocena z egzaminu teoretycznego 

Pozytywna ocena z egzaminu praktycznego 

Egzaminy są wliczone w czas kursowy i odbywają na ostatnich lub przedostatnich zajęciach.

DOKUMENTY PO KURSIE

Zaświadczenie o ukończonym kursie 

Na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia MEiN z dnia 19 marca 2019 ( DZ.U. pozn. 652)

Trzy DYPLOMY z opisem w języku polskim oraz angielskim opatrzone hologramem placówki

FAQ

Najczęściej zadawane pytania.

Aby zapisać się na kurs lub szkolenie z masażu, należy przejść do zakładki FORMULARZ ZAPISU, następnie korzystając z FORMULARZA uzupełnić dane, wybrać kurs lub szkolenie którym jest się zainteresowanym i wysłać zgłoszenie. Zwrotnie do 24h otrzymają Państwo POTWIERDZENIE OTRZYMANIA ZGŁOSZENIA w którym będą wszystkie niezbęde informacje. W przypadku braku e-maila zwrotnego w skrzynce głownej prosimy o sprawdzenie spamu.

W e-mailu potwierdzającym otrzymanie zgłoszenia zapisu na kurs lub szkolenie będzie zawarta informacja dotycząca płatności.

Co do zasady pierwsza płatność wynosi ok 30 % wartości kursu lub szkolenia i potwierdza rezerwacje miejsca w grupie kursowej/szkoleniowe można jej dokonać przelewem na wskazane w e-mailu konto bankowe placówki, BLIKIEM – przelew na telefon ( informacje w e-mailu).

Pozostałą płatność w zależności od kursu lub szkolenia można dokonać przelewem na wskazane w e-mailu konto, BLIKIEM – przelew na telefon ( informacje w e-mailu), w 3 x RATACH 0 % ( przy kursach trwających dłużej niż 1 miesiąc).

W naszej placówce w Centrum Warszawy. Posiadamy własne sale szkoleniowe oraz pełne zaplecze techniczne z asortymentem niezbędnym do prowadzonych przez nas kursów i szkoleń. Nasza siedziba mieści się w Warszawie ul. Tytusa Chałubińskiego 8 (za Hotelem Mariott) na parterze budynku Oxford Tower.

Na zajęcia należy zabrać strój sportowy umożliwający swobodne poruszanie się, duży ręcznik oraz obuwie na zmianę.

Tak, do wszystkich naszych kursow i szkoleń opracowane skrypty, które kursant otrzymuje na własność. Skryptu do kursu lub szkolenia przekazywany jest kursantowi pierwszego dnia.

Po ukończonym kursie możesz otworzyć własną działalność gospodarczą – Podklasa PKD 96.04.Z obejmuje: działalność usługowa łaźni tureckich, saun i łaźni parowych, solariów, salonów odchudzających, salonów masażu itp. mająca na celu poprawę samopoczucia.

Możesz rozpocząć pracę w gabinecie masażu w SPA lub na siłowniach i stosować poznane na kursie techniki masażu w celu poprawy samopoczucia.

Gotów rozpocząć przygodę z masażem?

ZAPISZ SIĘ NA KURS.

Wyślij zgłoszenie korzystając z formularza.

Data

03 - 21 lip 2023

Czas

09:30 - 15:00

Koszt

2,390.00 zł
Heros Centrum Szkoleniowe

Lokalizacja

Heros Centrum Szkoleniowe
Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa

Profesjonalna szkoła masażu