Kurs masażu LOMI LOMI NUI

Data

04 - 15 mar 2024
Zakończone!

Koszt

2,390.00 zł

Lokalizacja

Heros Centrum Szkoleniowe
Heros Centrum Szkoleniowe
Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa

Profesjonalna szkoła masażu

Szczegóły

Kursy masażu dzienne wieczorowe weekendowe

Tryb kursu/szkolenia

Dzienny
terminarz kursu

Dni i godziny zajęć

poniedziałek - piątek
9.30 - 15.00
10 dni szkoleniowych
Dofinansowanie kursów masażu

Wolne miejsca

6 z 10
zapis na kurs

Zakres tematyczny

Masaż Lomi Lomi to nie tylko masaż relaksacyjny w Hawajskim stylu, ale głęboka praca z ciałem i energią na wielu poziomach. Niesie za sobą tajemnice i skuteczność między innymi pracy z intencją, medytacji, tańca intuicyjnego i jego energii, wizualizacji, inkantacji oraz czucia ciała i umiejętności harmonizowania jego napięć. Stanowi przepiękną bazę do nauki w ogóle, jak i nauki innych sposobów pracy z ciałem.

oferta kursów

Dokumenty po zakończeniu

Zaświadczenie o ukończonym kursie na podstawie § 23 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 6 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych ( Dz.U. Poz 2175)
Certyfikat ukończenia kursu, dwujęzyczny (język polski i angielski)
Dane szkoły masażu

Uwagi

Rozpoczęcie pierwszego dnia o godzinie:
9.30
Instruktor masażu

Twój instruktor

JANUSZ TYMPALSKI

Absolwent pokonstancińskiej szkoły rehabilitacji prof. Weissa, Olszyńskiej Szkoły wyższej na wydziale fizjoterapii. Trzy letnie studium medyczne, pięć lat studiów magisterskich. Przygodę z terapią manualną rozpoczął kursem Neuromobilizacji w Terapii Manualnej, następnie kursem Terapii Manualnej w modelu Holistycznym u dr Rakowskiego w Sierosławiu koło Poznania. Tam też uzyskał międzynarodowy tytuł Terapeuty Manualnego w modelu Holistycznym i przez lata był członkiem Towarzystwa Terapii Manualnej w modelu Holistycznym.

Kursy z zakresu Coachingu, NLP, rozpoczęły kolejną przygodę by rozszeżąć się o wiedze z zakresu medytacji, medytacji prowadzonych, hipnozy, autohipnozy, psychologii procesu, szamanizmu, pracy ze snami, świadomym śnieniem. Przez dziesięć kolejnych lat czerpał ze wszystkiego co go przyciągnęło z zakresu pracy ze świadomością, podświadomością i nadświadomością. Kamieniem milowym na początku jego edukacji był masaż Lomi Lomi Nui, którego uczy w naszej szkole. Lomi Lomi okazało się czymś fantastycznym gdyż łączyło wszystko to co go pociągało w jednym sposobie pracy z ciałem i sferą psychiczno-duchową. Pogłębiał wiedze uczęszczając i na inne kursy jak Lomi Lomi Akamana oraz uczestnicząć w eventach dotyczących tematu jak Manulomi Day.

Klelejną dużą szkołą było Fico Mum, belgijska szkoła osteopatii. Rozpoczął ją praktykując w Londynie, i ukończył 3 pierwsze lata szkoleń z zakresu osteopatii. Potem przyszedł czas na Akademie Ustawień Systemowych Hellingera, następną pasje która łączyła się idealnie z wszystkim co poznał wcześniej i pomogła jeszcze lepiej poczuć i zrozumieć Lomi Lomi.

Obecnie Janusz Tympalski działa jako Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny, masażysta i nauczyciel swojego autorskiego podejścia do masażu Lomi Lomi. 

Do rozpoczęcia pozostało:

Wydarzenie zostało zakończone.

Gotów by rozpoczać przygodę z masażem?

Wyślij zgłoszenie zapisu na kurs lub szkolenie korzystając z formularza.

FAQ

Aby zapisać się na kurs lub szkolenie z masażunależy przejść do zakładki FORMULARZ ZAPISU, następnie korzystając z FORMULARZA uzupełnić dane, wybrać kurs lub szkolenie którym jest się zainteresowanym i wysłać zgłoszenie. Zwrotnie do 24h otrzymają Państwo POTWIERDZENIE OTRZYMANIA ZGŁOSZENIA w którym będą wszystkie niezbęde informacje. W przypadku braku e-maila zwrotnego w skrzynce głownej prosimy o sprawdzenie spamu.
W e-mailu potwierdzającym otrzymanie zgłoszenia zapisu na kurs lub szkolenie będzie zawarta informacja dotycząca płatności.
Co do zasady pierwsza płatność wynosi ok 30 % wartości kursu lub szkolenia i potwierdza rezerwacje miejsca w grupie kursowej/szkoleniowe można jej dokonać przelewem na wskazane w e-mailu konto bankowe placówki, BLIKIEM – przelew na telefon ( informacje w e-mailu).
Pozostałą płatność w zależności od kursu lub szkolenia można dokonać przelewem na wskazane w e-mailu konto, BLIKIEM – przelew na telefon ( informacje w e-mailu), w 3 x RATACH 0 % ( przy kursach trwających dłużej niż 1 miesiąc).
Heros Centrum Szkoleniowe 
60 1140 2004 0000 3202 3296 4473
Warunkiem ukończenia kursu lub szkolenia z masażu jest przede wszystkim uczestnictwo min. 70% czasu przeznaczego na kurs lub szkolenie. 
Kursy masażu mają również przewidziane egzaminy wewnetrzne teoretyczny oraz praktyczny. Egzamin jest uwzględniony w czasie kursowym i odbywa się pod jego koniec.
W naszej placówce w Centrum Warszawy. Posiadamy własne sale szkoleniowe oraz pełne zaplecze techniczne z asortymentem niezbędnym do prowadzonych przez nas kursów i szkoleń. Nasza siedziba mieści się w Warszawie ul. Tytusa Chałubińskiego 8 (za Hotelem Mariott) na parterze budynku Oxford Tower.
Na zajęcia należy zabrać strój sportowy umożliwający swobodne poruszanie się, duży ręcznik oraz obuwie na zmianę.
Tak, do wszystkich naszych kursow i szkoleń opracowane skrypty, które kursant otrzymuje na własność. Skryptu do kursu lub szkolenia przekazywany jest kursantowi pierwszego dnia.
Po ukończonym kursie możesz otworzyć własną działalność gospodarczą – Podklasa PKD 96.04.Z obejmuje: działalność usługowa łaźni tureckich, saun i łaźni parowych, solariów, salonów odchudzających, salonów masażu itp. mająca na celu poprawę samopoczucia.
Możesz rozpocząć pracę w gabinecie masażu w SPA lub na siłowniach i stosować poznane na kursie techniki masażu w celu poprawy samopoczucia.
Przed rozpoczęciem szkolenia, ale nie później niż 3 dni przed datą kursu lub szkolenia z masażu istnieje możliwośc rezygnacji a wpłacona kwota potwierdzająca rezerwacje miejsca w grupie kursowej/szkoleniowej jest zwracana w całości. Sytuacje które wydarzą się po tym terminie rozpatrywane sa indywidualnie.
Istnieje możliwość przeniesienia się do innej grupy kursowej, włącznie ze zmianą trybu kursu o ile pozwolą nam na to nasze możliwości typu wolne miejsce i stopień zaawansowania w realizacji materiału. Od 1 sierpnia 2023r za zmianę grupy będzie pobierana opłata manipulacyjna w wysokości 250 zł brutto.
Mamy świadomość różnych zdarzeń losowych w związku z tym, sprawy będą rozpatrywane indywidualnie.

© 2023 Heros Centrum Szkoleniowe. Jedyna taka szkoła masażu.