Kurs MTG dla masażystów

Data

23 lis 2024 - 01 gru 2024

Koszt

1,750.00 zł

Lokalizacja

Heros Centrum Szkoleniowe
Heros Centrum Szkoleniowe
Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa

Profesjonalna szkoła masażu

Szczegóły

Kursy masażu dzienne wieczorowe weekendowe

Tryb kursu/szkolenia

Weekendowy
terminarz kursu

Dni i godziny zajęć

sobota - niedziela
dwa weekendy
9.00 - 16.00
Dofinansowanie kursów masażu

Wolne miejsca

7 z 8
zapis na kurs

Zakres tematyczny

Kurs masażu MTG dla masażystów to kurs skierowany do osób mających doświadczenie w masażu. MTG to doskonałe narzędzie, które rozwinie Wasz warsztat i pozwoli w nieco inny sposób podejść do klientów. Program kursu został opracowany właśnie z myślą o masażystach. Nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy fizjoterapeutycznej. Niezbędną porcję informacji z zakresu anatomii i fizjologii dostaniesz na kursie. Nauczysz się nowych technik oraz dowiesz się, jak MTG wpływa na ciało.

oferta kursów

Dokumenty po zakończeniu

Certyfikat ukończenia szkolenia, dwujęzyczny (język polski i angielski)
Dane szkoły masażu

Uwagi

Prosimy o przybycie 15 minut przed rozpoczęciem.
Marcin Hawryszków instruktor CS Heros

Twój instruktor

Marcin Hawryszków

Cześć, mam na imię Marcin, jestem masażystą i kocham tę robotę! Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Rehabilitacji, na kierunku Fizjoterapia. Jeszcze w trakcie studiów postanowiłem, że masaż będzie moim sposobem na życie. Fascynuje mnie praca z układem mięśniowo – powięziowym, dlatego poza kursami masażu klasycznego, ukończyłem szkolenia z zakresu masażu tkanek głębokich, czy mięśniowo powięziowej terapii punktów spustowych. W swojej pracy staram się podchodzić do klientów indywidualnie i dopasowywać każdą sesję masażu do ich określonych potrzeb. Jako instruktor w Centrum Szkoleniowym Heros, staram się maksymalnie wykorzystywać swoją wiedzę fizjoterapeutyczną i przemycać przyszłym adeptom masażu jak najwięcej przydatnych informacji. Oprócz przekazywania nowych umiejętności i technik, chcę wzbudzać w kursantach głód wiedzy i pasję, która jest niezbędna w zawodzie masażysty. Więcej o mojej pracy możecie przeczytać na Facebooku lub Instagramie Boliciałko – Terapeutyczna Sztuka Masażu. Prywatnie jestem melomanem i nie wyobrażam sobie życia bez muzyki, która towarzyszy mi każdego dnia. Do zobaczenia na kursach w Herosie!

Do rozpoczęcia pozostało:

Gotów by rozpoczać przygodę z masażem?

Wyślij zgłoszenie zapisu na kurs lub szkolenie korzystając z formularza.

FAQ

Aby zapisać się na kurs lub szkolenie z masażunależy przejść do zakładki FORMULARZ ZAPISU, następnie korzystając z FORMULARZA uzupełnić dane, wybrać kurs lub szkolenie którym jest się zainteresowanym i wysłać zgłoszenie. Zwrotnie do 24h otrzymają Państwo POTWIERDZENIE OTRZYMANIA ZGŁOSZENIA w którym będą wszystkie niezbęde informacje. W przypadku braku e-maila zwrotnego w skrzynce głownej prosimy o sprawdzenie spamu.
W e-mailu potwierdzającym otrzymanie zgłoszenia zapisu na kurs lub szkolenie będzie zawarta informacja dotycząca płatności.
Co do zasady pierwsza płatność wynosi ok 30 % wartości kursu lub szkolenia i potwierdza rezerwacje miejsca w grupie kursowej/szkoleniowe można jej dokonać przelewem na wskazane w e-mailu konto bankowe placówki, BLIKIEM – przelew na telefon ( informacje w e-mailu).
Pozostałą płatność w zależności od kursu lub szkolenia można dokonać przelewem na wskazane w e-mailu konto, BLIKIEM – przelew na telefon ( informacje w e-mailu), w 3 x RATACH 0 % ( przy kursach trwających dłużej niż 1 miesiąc).
Heros Centrum Szkoleniowe 
60 1140 2004 0000 3202 3296 4473
Warunkiem ukończenia kursu lub szkolenia z masażu jest przede wszystkim uczestnictwo min. 70% czasu przeznaczego na kurs lub szkolenie. 
Kursy masażu mają również przewidziane egzaminy wewnetrzne teoretyczny oraz praktyczny. Egzamin jest uwzględniony w czasie kursowym i odbywa się pod jego koniec.
W naszej placówce w Centrum Warszawy. Posiadamy własne sale szkoleniowe oraz pełne zaplecze techniczne z asortymentem niezbędnym do prowadzonych przez nas kursów i szkoleń. Nasza siedziba mieści się w Warszawie ul. Tytusa Chałubińskiego 8 (za Hotelem Mariott) na parterze budynku Oxford Tower.
Na zajęcia należy zabrać strój sportowy umożliwający swobodne poruszanie się, duży ręcznik oraz obuwie na zmianę.
Tak, do wszystkich naszych kursow i szkoleń opracowane skrypty, które kursant otrzymuje na własność. Skryptu do kursu lub szkolenia przekazywany jest kursantowi pierwszego dnia.
Po ukończonym kursie możesz otworzyć własną działalność gospodarczą – Podklasa PKD 96.04.Z obejmuje: działalność usługowa łaźni tureckich, saun i łaźni parowych, solariów, salonów odchudzających, salonów masażu itp. mająca na celu poprawę samopoczucia.
Możesz rozpocząć pracę w gabinecie masażu w SPA lub na siłowniach i stosować poznane na kursie techniki masażu w celu poprawy samopoczucia.
Przed rozpoczęciem szkolenia, ale nie później niż 3 dni przed datą kursu lub szkolenia z masażu istnieje możliwośc rezygnacji a wpłacona kwota potwierdzająca rezerwacje miejsca w grupie kursowej/szkoleniowej jest zwracana w całości. Sytuacje które wydarzą się po tym terminie rozpatrywane sa indywidualnie.
Istnieje możliwość przeniesienia się do innej grupy kursowej, włącznie ze zmianą trybu kursu o ile pozwolą nam na to nasze możliwości typu wolne miejsce i stopień zaawansowania w realizacji materiału. Od 1 sierpnia 2023r za zmianę grupy będzie pobierana opłata manipulacyjna w wysokości 250 zł brutto.
Mamy świadomość różnych zdarzeń losowych w związku z tym, sprawy będą rozpatrywane indywidualnie.

© 2023 Heros Centrum Szkoleniowe. Jedyna taka szkoła masażu.