- 07 - 09 lut 2024
- 1,290.00 zł
Lokalizacja

Profesjonalna szkoła masażu
Szczegóły

Tryb kursu/szkolenia
Dzienny

Dni i godziny zajęć
środa, czwartek, piątek
9.30 - 16.00

Wolne miejsca
8

Zakres tematyczny
Program szkolenia zawiera m.in naukę masażu kamieniami wulkanicznymi, goracymi stemplami ziołowymi, bambusami oraz masażu miodem.

Dokumenty po zakończeniu
Certyfikat ukończenia szkolenia z każdego modułu, dwujęzyczny (język polski i angielski)

Uwagi
1 dzień - masaż kamieniami wulkanicznymi
2 dzień - masaż stemplami ziołowymi
3 dzień - masaż bambusami oraz miodem
Istnieje możliwość wykupienia pojedyńczego dnia szkolenia poza pakietem - 590 zł/ 1 dzień

Twój instruktor
Joanna Banaszewska
Doświadczona specjalistka w dziedzinie masażu i terapii SPA. Ukończyła wiele różnorodnych kursów związanych z masażem i terapiami relaksacyjnymi, w tym kursy masażu kamieniami wulkanicznymi, bambusami, miodem, stemplami ziołowymi, a także masaży orientalnych i ajurwedyjskich.
Absolwentka Policealnego Studium Medycyny Sportu na kierunku technik masażysta. Posiada szeroką wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii i terapii relaksacyjnych.
Aktywnie rozwija swoje umiejętności, uczestnicząc w konferencjach metodyczno-naukowo-przedmiotowych, kursach innowacyjnych technik masażu oraz szkoleniach związanych z liftingiem twarzy i terapiami odmładzającymi.
Jest zaangażowana w przekazywanie swojej wiedzy i umiejętności uczestnikom kursów, dbając o profesjonalizm, bezpieczeństwo i komfort kursantów. Jegj bogate doświadczenie i szeroki zakres umiejętności czynią ją wykwalifikowanym instruktorem, który potrafi efektywnie przekazać swoją wiedzę i inspiruje innych do rozwijania się w dziedzinie masażu i terapii SPA.
Do rozpoczęcia pozostało:
Gotów by rozpoczać przygodę z masażem?
Wyślij zgłoszenie zapisu na kurs lub szkolenie korzystając z formularza.