Pakiet szkoleń z masażu TERAPEUTA SPA

Data

28 - 30 sie 2024

Koszt

1,290.00 zł

Lokalizacja

Heros Centrum Szkoleniowe
Heros Centrum Szkoleniowe
Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa

Profesjonalna szkoła masażu

Szczegóły

Kursy masażu dzienne wieczorowe weekendowe

Tryb kursu/szkolenia

Dzienny
terminarz kursu

Dni i godziny zajęć

środa, czwartek, piątek
9.30 - 16.00
Dofinansowanie kursów masażu

Wolne miejsca

10 z 16
zapis na kurs

Zakres tematyczny

Program szkolenia zawiera m.in naukę masażu kamieniami wulkanicznymi, goracymi stemplami ziołowymi, bambusami oraz masażu miodem.
oferta kursów

Dokumenty po zakończeniu

Certyfikat ukończenia szkolenia z każdego modułu, dwujęzyczny (język polski i angielski)
Dane szkoły masażu

Uwagi

1 dzień - masaż kamieniami wulkanicznymi
2 dzień - masaż stemplami ziołowymi
3 dzień - masaż bambusami oraz miodem
Istnieje możliwość wykupienia pojedyńczego dnia szkolenia poza pakietem - 590 zł/ 1 dzień
Joanna Banaszewska instrukor masazu CS Heros

Twój instruktor

Joanna Banaszewska

Doświadczona specjalistka w dziedzinie masażu i terapii SPA. Ukończyła wiele różnorodnych kursów związanych z masażem i terapiami relaksacyjnymi, w tym kursy masażu kamieniami wulkanicznymi, bambusami, miodem, stemplami ziołowymi, a także masaży orientalnych i ajurwedyjskich.

Absolwentka Policealnego Studium Medycyny Sportu na kierunku technik masażysta. Posiada szeroką wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii i terapii relaksacyjnych.

Aktywnie rozwija swoje umiejętności, uczestnicząc w konferencjach metodyczno-naukowo-przedmiotowych, kursach innowacyjnych technik masażu oraz szkoleniach związanych z liftingiem twarzy i terapiami odmładzającymi.

Jest zaangażowana w przekazywanie swojej wiedzy i umiejętności uczestnikom kursów, dbając o profesjonalizm, bezpieczeństwo i komfort kursantów. Jegj bogate doświadczenie i szeroki zakres umiejętności czynią ją wykwalifikowanym instruktorem, który potrafi efektywnie przekazać swoją wiedzę i inspiruje innych do rozwijania się w dziedzinie masażu i terapii SPA.

Do rozpoczęcia pozostało:

Gotów by rozpoczać przygodę z masażem?

Wyślij zgłoszenie zapisu na kurs lub szkolenie korzystając z formularza.

FAQ

Aby zapisać się na kurs lub szkolenie z masażunależy przejść do zakładki FORMULARZ ZAPISU, następnie korzystając z FORMULARZA uzupełnić dane, wybrać kurs lub szkolenie którym jest się zainteresowanym i wysłać zgłoszenie. Zwrotnie do 24h otrzymają Państwo POTWIERDZENIE OTRZYMANIA ZGŁOSZENIA w którym będą wszystkie niezbęde informacje. W przypadku braku e-maila zwrotnego w skrzynce głownej prosimy o sprawdzenie spamu.
W e-mailu potwierdzającym otrzymanie zgłoszenia zapisu na kurs lub szkolenie będzie zawarta informacja dotycząca płatności.
Co do zasady pierwsza płatność wynosi ok 30 % wartości kursu lub szkolenia i potwierdza rezerwacje miejsca w grupie kursowej/szkoleniowe można jej dokonać przelewem na wskazane w e-mailu konto bankowe placówki, BLIKIEM – przelew na telefon ( informacje w e-mailu).
Pozostałą płatność w zależności od kursu lub szkolenia można dokonać przelewem na wskazane w e-mailu konto, BLIKIEM – przelew na telefon ( informacje w e-mailu), w 3 x RATACH 0 % ( przy kursach trwających dłużej niż 1 miesiąc).
Heros Centrum Szkoleniowe 
60 1140 2004 0000 3202 3296 4473
Warunkiem ukończenia kursu lub szkolenia z masażu jest przede wszystkim uczestnictwo min. 70% czasu przeznaczego na kurs lub szkolenie. 
Kursy masażu mają również przewidziane egzaminy wewnetrzne teoretyczny oraz praktyczny. Egzamin jest uwzględniony w czasie kursowym i odbywa się pod jego koniec.
W naszej placówce w Centrum Warszawy. Posiadamy własne sale szkoleniowe oraz pełne zaplecze techniczne z asortymentem niezbędnym do prowadzonych przez nas kursów i szkoleń. Nasza siedziba mieści się w Warszawie ul. Tytusa Chałubińskiego 8 (za Hotelem Mariott) na parterze budynku Oxford Tower.
Na zajęcia należy zabrać strój sportowy umożliwający swobodne poruszanie się, duży ręcznik oraz obuwie na zmianę.
Tak, do wszystkich naszych kursow i szkoleń opracowane skrypty, które kursant otrzymuje na własność. Skryptu do kursu lub szkolenia przekazywany jest kursantowi pierwszego dnia.
Po ukończonym kursie możesz otworzyć własną działalność gospodarczą – Podklasa PKD 96.04.Z obejmuje: działalność usługowa łaźni tureckich, saun i łaźni parowych, solariów, salonów odchudzających, salonów masażu itp. mająca na celu poprawę samopoczucia.
Możesz rozpocząć pracę w gabinecie masażu w SPA lub na siłowniach i stosować poznane na kursie techniki masażu w celu poprawy samopoczucia.
Przed rozpoczęciem szkolenia, ale nie później niż 3 dni przed datą kursu lub szkolenia z masażu istnieje możliwośc rezygnacji a wpłacona kwota potwierdzająca rezerwacje miejsca w grupie kursowej/szkoleniowej jest zwracana w całości. Sytuacje które wydarzą się po tym terminie rozpatrywane sa indywidualnie.
Istnieje możliwość przeniesienia się do innej grupy kursowej, włącznie ze zmianą trybu kursu o ile pozwolą nam na to nasze możliwości typu wolne miejsce i stopień zaawansowania w realizacji materiału. Od 1 sierpnia 2023r za zmianę grupy będzie pobierana opłata manipulacyjna w wysokości 250 zł brutto.
Mamy świadomość różnych zdarzeń losowych w związku z tym, sprawy będą rozpatrywane indywidualnie.

© 2023 Heros Centrum Szkoleniowe. Jedyna taka szkoła masażu.