kurs masażu tajskiego stóp

Szkolenie z masażu tajskiego stóp

Szkolenie z masażu tajskiego stóp to nauka nowych technik masaż głębokiego skupiających się na opracowaniu stopy z pomocą drewnianego kijka do masażu zgodnie z tajskimi technikami masażu, refleksologii stóp, opracowaniu punktów spustowych.

TERMIN SZKOLENIA

2 sierpnia 2023r

DNI I GODZINY ZAJĘĆ

Środa

9.00 – 14.30

PROGRAM SZKOLENIA

Szczegółowy program szkolenia masaż tajski stóp.

CAŁKOWITY KOSZT

550 zł

pięćset pięćdziesiąt złotych 00/100

Tomasz Gałązka instruktor masażu

Twój instruktor

TOMASZ GAŁĄZKA

Absolwent dwóch szkół masażu: Medycznej Szkoły Policealnej Nr 4 przy ul. Grenadierów oraz Policealnego Studium Medycyny Sportu przy klinice Carolina Medical Center w Warszawie. W swojej pracy gabinetowej pracował w przychodniach NFZ, Prywatnych Gabinetach Rehabilitacji Leczniczej, Salonach masażu i Spa. Wielokrotnie współpracował podczas eventów oraz w trakcie przygotowań do zawodów ze sportowcami takimi jak: Grupy Taneczne, Kulturystyka, Biegacze, Siatkarze. Od 2019 lat prowadzi swój własny gabinet w Mrozach pod Warszawą i zatrudnia innych terapeutów.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania.

Aby zapisać się na kurs lub szkolenie z masażu, należy przejść do zakładki FORMULARZ ZAPISU, następnie korzystając z FORMULARZA uzupełnić dane, wybrać kurs lub szkolenie którym jest się zainteresowanym i wysłać zgłoszenie. Zwrotnie do 24h otrzymają Państwo POTWIERDZENIE OTRZYMANIA ZGŁOSZENIA w którym będą wszystkie niezbęde informacje. W przypadku braku e-maila zwrotnego w skrzynce głownej prosimy o sprawdzenie spamu.

W e-mailu potwierdzającym otrzymanie zgłoszenia zapisu na kurs lub szkolenie będzie zawarta informacja dotycząca płatności.

Co do zasady pierwsza płatność wynosi ok 30 % wartości kursu lub szkolenia i potwierdza rezerwacje miejsca w grupie kursowej/szkoleniowe można jej dokonać przelewem na wskazane w e-mailu konto bankowe placówki, BLIKIEM – przelew na telefon ( informacje w e-mailu).

Pozostałą płatność w zależności od kursu lub szkolenia można dokonać przelewem na wskazane w e-mailu konto, BLIKIEM – przelew na telefon ( informacje w e-mailu), w 3 x RATACH 0 % ( przy kursach trwających dłużej niż 1 miesiąc).

W naszej placówce w Centrum Warszawy. Posiadamy własne sale szkoleniowe oraz pełne zaplecze techniczne z asortymentem niezbędnym do prowadzonych przez nas kursów i szkoleń. Nasza siedziba mieści się w Warszawie ul. Tytusa Chałubińskiego 8 (za Hotelem Mariott) na parterze budynku Oxford Tower.

Na zajęcia należy zabrać strój sportowy umożliwający swobodne poruszanie się, duży ręcznik oraz obuwie na zmianę.

Tak, do wszystkich naszych kursow i szkoleń opracowane skrypty, które kursant otrzymuje na własność. Skryptu do kursu lub szkolenia przekazywany jest kursantowi pierwszego dnia.

Po ukończonym kursie możesz otworzyć własną działalność gospodarczą – Podklasa PKD 96.04.Z obejmuje: działalność usługowa łaźni tureckich, saun i łaźni parowych, solariów, salonów odchudzających, salonów masażu itp. mająca na celu poprawę samopoczucia.

Możesz rozpocząć pracę w gabinecie masażu w SPA lub na siłowniach i stosować poznane na kursie techniki masażu w celu poprawy samopoczucia.

WARUNKI UKOŃCZENIA SZKOLENIA

Frekwencja 100 %

DOKUMENTY PO SZKOLENIU

CERTYFIKAT z opisem w języku polskim oraz angielskim opatrzony hologramem placówki.

Gotów rozpocząć przygodę z masażem tajskim stóp?

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE.

Wyślij zgłoszenie korzystając z formularza.

Data

02 sie 2023

Czas

09:00 - 14:30

Koszt

550.00 zł
Heros Centrum Szkoleniowe

Lokalizacja

Heros Centrum Szkoleniowe
Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa

Profesjonalna szkoła masażu