Odkryj naszą ofertę kursów oraz szkoleń z masażu.

Zapoznaj się naszą ofertą kursów i szkoleń z masażu.

Przed Tobą oferta podzielona na 3 działy z uwzględnieniem stopnia zaawansowania w świecie masażu.

KURS MASAŻU I STOPNIA dla początkujących

Rozpocznij przygodę z masażem od KURSU MASAŻU I STOPNIA O PROFILU ROZSZERZONYM. Kursu skrojonego na miarę początkującego masażysty. Poznaj tajniki anatomii, fizjologi człowieka oraz naucz się praktycznego zastosowania technik masażu klasycznego.

Kurs masażu LOMi LOMI NUI

To propozycja nie tylko dla masażystów, którzy chcieliby poznać cudowny masaż relaksacyjny, ale do wszystkich którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z masażem Hawajskim.

Kurs MASAŻU TAJSKIEGO moduł podstawowy

Uzupełnij swoje portfolio i rozwiń swój warsztat technik o tradycyjne wschodnie techniki masażu. Rozwiń swoja wiedzę o masaż tajski w opcji podstawowej.

Wejdź do świata masażu.

Kursy dla POCZĄTKUJĄCYCH

Kursy przygotowane z myślą o osobach chcących rozpocząć przygodę z masażem.

Kurs masażu dla początkujących

KURS MASAŻU II i III STOPNIA dla zaawansowanych

To kurs masażu skierowany do osób chcących zapoznać się z manualnym drenażem limfatycznym, masaż segmentarnym i masażem w jednostkach chorobowych kręgosłupa

Kurs MTG

Kurs przygotowany z myślą o masażystach. Ich wiedzy, kompetencjach, ich warsztacie technik, które można zastosować ze swoimi pacjentami. Naucz się wykorzystywać techniki masażu tkanek głębokich w pracy z swoimi pacjentami.

KURS MASAŻU SPORTOWEGO w przygotowaniu zawodnika

Program szkoleniowy obejmuje praktyczną naukę technik masażu w sporcie, które pozwalają na skuteczne łagodzenie bólu mięśniowego oraz zapobieganie kontuzjom. Uczestnicy kursu uczą się także metod leczenia urazów mięśniowych i stawowych, co pozwala na szybkie i skuteczne usuwanie bólu i przywrócenie sprawności fizycznej sportowców.

KURS MASAŻU KOBIET W CIĄŻY

Poznaj fizjologię ciąży, techniki masażu kobiet w ciąży, pozycje ułożeniowe pacjentki i wiele więcej. Ten kurs masażu skierowany jest do osób które ukończyły kurs masażu I stopnia oraz do fizjoterapeutów, rehabilitantów, położnych, terapeutów SPA, kosmetologów.

KURS CHIROPRAKTYKI

Chiropraktyka jest dziedziną medycyny niekonwencjonalnej, która koncentruje się na diagnozowaniu, leczeniu i zapobieganiu zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego, ze szczególnym naciskiem na kręgosłup i miednicę. Dla masażystów, posiadanie podstawowej wiedzy na temat chiropraktyki może być wartościowe, ponieważ obie dziedziny mają pewne obszary wspólne i mogą uzupełniać się nawzajem w praktyce terapeutycznej.

ANATOMIA PALPACYJNA

Program szkoleniowy obejmuje praktyczną formę nauki anatomii ludzkiego ciała. Nauczysz się jak wyszukiwać najważniejsze punkty kostne, ścięgna, przyczepy i brzuśce mięśniowe na żywym modelu. Dowiesz się też w jaki sposób problemy z poszczególnymi strukturami mogą objawiać się w ciele.

 

Rozwiń skrzydła.

Kursy dla ZAAWANSOWANYCH

Kursy przygotowane z myślą o osobach chcących rozwinąć swój warsztat technik masażu i rozbudować portfolio. To dział skierowany do osób które ukończyły min. kurs masażu stopnia i nie są im obce podstawowe zagadnienia z anatomii, fizjologii czy praktycznego użycia technik masażu klasycznego.

Kurs masażu dla zaawansowanych

Szkolenie z MASAŻU KOBIDO Complex

Japoński masaż twarzy to warsztat technik masażu pozwalający rozwinąć swoje kompetencje w zakresie poprawy estetyki twarzy. Szkolenie jest skierowane do masażystek, masażystów, kosmetyczek, kosmetologów, terapeutów manualnych którzy chcą nauczyć się liftingu twarzy bez skalpela.

Szkolenie z masażu TAJSKIEGO TWARZY

To szkolenie jest skierowane jest dla osób początkujących, chcących poznać tajniki masażu tajskiego twarzy z użyciem wschodnich technik masażu.

Szkolenie z MASAŻU TAJSKIEGO STÓP

To szkolenie jest skierowane jest dla osób początkujących, chcących poznać tajniki masażu tajskiego stóp z użyciem kijka do refleskologii.

Szkolenie z masażu BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż bańką chińską to unikalny zestaw technik masażu modelujący ciało i wspomagający niwelowanie cellulitu.

Szkolenie TERAPEUTA SPA

Rytuały SPA to techniki masażu kamieniami wulkanicznymi, ziołowymi stemplami, bambusami czy świecą. To wiedza która pozwoli Ci wprowadzić Twoich pacjentów stan głębokiego relaksu.

Szkolenie z masażu TYBETAŃSKIEGO GRZBIETU

Techniki tybetańskie masażu kwalifikują się do technik „czystych” co umożliwia ich zastosowanie, np: w gabinetach bez pryszniców. Koncepcja masażu z użyciem technik tybetańskich zależy od nas samych i można ją podzielić na masaż – relaksujący, odprężający czy leczniczy.

Szkolenie z MASAŻU BIUROWEGO

To szkolenie dzięki któremu nauczysz się stosować techniki masażu biurowego z wykorzystaniem specjalnego krzesła do masażu.

Szkolenie KINESIOTAPINGU

To szkolenie podczas którego uczestnicy zdobędą wiedzę teoretyczną oraz praktyczną dotyczącą plastrowania dynamicznego a także nauczą się skutecznego łączenia tapingu z masażem i rehabilitacją.

Buduj portfolio.

Kursy i szkolenia TEMATYCZNE

Kursy i szkolenia przygotowane z myślą o osobach chcących rozwinąć swój warsztat technik masażu i rozbudować portfolio. To dział skierowany do osób które ukończyły min. kurs masażu stopnia i nie są im obce podstawowe zagadnienia z anatomii, fizjologii czy praktycznego użycia technik masażu klasycznego.

Kursy i szkolenia z masażu tematyczne

Gotów by wejść do świata masażu ?

Zrobimy to razem.

nauka masażu

Spotkaj się z naszymi niesamowitymi instruktorami

Instruktorzy

Bez nich nie było by Heros Centrum Szkoleniowego. Jedynej takiej szkoły masażu.

Joanna Banaszewska

Instruktor masażu
I stopnia oraz Rytuały SPA

Monika Brzyszczak

Instruktor masażu
I, II, III stopnia oraz Kobido Complex

Agata Jabłońska

Instruktor masażu
I, II, III stopnia

Katarzyna Lechowicz

Instruktor masażu
Kobiet w ciąży

Patrycja Zaręba

Instruktor masażu
I, II, III stopnia oraz Bańka chińska

Marcin Banasiński

Instruktor masażu
biurowego WORKSITE, Tybetańskiego, SeiTai

Tomasz Gałązka

Instruktor masażu
Tajskiego oraz Sportowego

Marcin Hawryszków

Instruktor masażu
MTG

Janusz Tympalski

Instruktor masażu
LOMI LOMI NUI

Masz pytania?

Chcesz porozmawiać ?

Szukasz informacji ?

Jak możemy Tobie pomóc ?

dofinansowanie kursu

DOFINANSOWANIE

Jesteś zarejestrowaną osobą bezrobotną? Sprawdź jak uzyskać dofinansowanie do kursu masażu.

terminarz kursu

TERMINARZ

Sprawdź na kiedy zaplanowaliśmy najbliższe kursy i szkolenia z masażu.

zapis na kurs

ZAPIS NA KURS

Zapisz się na kurs masażu korzystając z specjalnego formularza zgłoszeniowego.

Heros Centrum Szkoleniowe

Centrum szkoleniowe Heros

NASZE SOCIALE

INFORMACJE

©2023 HEROS CENTRUM SZKOLENIOWE Wszelkie prawa zastrzezone