KURS MASAŻU
LOMI LOMI NUI

Podstawowy

POZIOM

75 h dydaktycznych

czas trwania

20%

CZĘŚC TEORETYCZNA

80%

CZEŚĆ PRAKTYCZNA

2390 zł

cena

Wejdź do świata LOMI LOMI NUI ?

Lomi Lomi Nui to kurs, który wprowadza uczestników w tajniki tradycyjnej hawajskiej sztuki masażu. Lomi Lomi Nui jest unikalnym i holistycznym podejściem do masażu, które integruje fizyczne, emocjonalne i duchowe aspekty.

LOMI LOMI NUI

Podczas kursu uczestnicy zdobędą wiedzę teoretyczną i praktyczną, aby stosować techniki masażu Lomi Lomi Nui w celu odprężenia, relaksacji i przywrócenia równowagi energetycznej u swoich klientów. Szkolenie obejmuje zarówno naukę konkretnej sekwencji ruchów, jak i głębsze zrozumienie filozofii masażu Lomi Lomi Nui. Podczas praktycznej części kursu, uczestnicy będą mieli okazję zarówno wykonywać masaż, jak i otrzymywać go od innych kursantów. Będą uczyć się różnych technik manipulacyjnych, takich jak głaskanie, uciskanie, rozciąganie i zdejmowanie napięcia mięśniowego. Kursanci będą również pracować nad płynnością i synchronizacją swoich ruchów, aby stworzyć zgodną i harmonijną sesję masażu.

kurs masażu LOMI LOMI NUI

INFORMACJE O KURSIE

Kurs masażu Lomi Lomi Nui oferuje fascynującą podróż do hawajskiego dziedzictwa masażu, umożliwiając uczestnikom odkrycie technik, które wpływają na fizyczne, emocjonalne i duchowe dobrostanie klientów. To doskonała okazja do rozwinięcia umiejętności masażu oraz pogłębienia zrozumienia pracy z energią i holistycznego podejścia do zdrowia i dobrego samopoczucia.

 

Do kogo jest skierowany ten kurs ?

Ten kurs masażu jest skierowany do wszystkich tych którzy chcą rozpocząć przygodę z masażem LOMI LOMI NUI od nauki od podstaw.
Kurs masażu LOMI LOMI NUI

PROGRAM KURSU

Czym jest masaż Lomi Lomi?

Masaż Lomi Lomi  to nie tylko masaż relaksacyjny w Hawajskim stylu, ale głęboka praca z ciałem i energią na wielu poziomach. Niesie za sobą tajemnice i skuteczność między innymi pracy z intencją, medytacji, tańca intuicyjnego i jego energii, wizualizacji, inkantacji oraz czucia ciała i umiejętności harmonizowania jego napięć. Stanowi przepiękną bazę do nauki w ogóle, jak i nauki innych sposobów pracy z ciałem. Hawajska muzyka, świece, traktowanie klienta jako istoty z duszą, której ciało jest jak jej świątynia. Traktowanie drugiej osoby z niesamowitym szacunkiem i obdarzenie jej czułością, bliskością i czcią przy której jej wewnętrzne mury przestają być potrzebne i stają się wręcz nie wygodne.

Masaż Lomi Lomi był ponoć stworzony z myślą o Hawajskich władcach, początkowo potrafił trwać nawet 3 dni. Wykonywali go uzdrowiciele zwani Kahunami.  Do dziś ich mądrości są bezcenne w świecie rozwoju osobistego i duchowości. Rytuały związane z pracą z ciałem miały na celu pomoc w podejmowaniu decyzji i pojednaniu się z sobą tak by władca miał jak największą szansę by efekty jego decyzji miały jak najbardziej pozytywny wpływ dla niego i jego ludu.

Przebieg zajęć.

Zajęcia będziemy rozpoczynać od zapoznania się i rozmowy. W teorii przedstawiane będą poszczególne zagadnienia jak na przykład wiedza o samym masażu czy filozofii Huny. Temat który będzie teoretycznie omówiony zostanie przeniesiony na praktykę. Konkretny temat za pomocą różnych narzędzi dydaktycznych będziemy próbowali sobie jak najbardziej zjednać. Narzędziami będą: przedstawienie teoretyczne, poczujemy temat w sobie za pomocą tańca intuicyjnego i medytacji prowadzonej. Poprzez medytacje w ruchu i spoczynku pozwolimy aby temat zagłębił się w naszą podświadomość i stał się jak najbardziej spójny z nami. Następnym etapem będzie pokaz masażu poszczególnych partii ciała, im dalej tym więcej części ciała będziemy dodawać

ZAKOŃCZENIE KURSU

FInał:

CO PO KURSIE:

Co dalej:

Dedykowany trener

Janusz Tympalski

Absolwent pokonstancińskiej szkoły rehabilitacji prof. Weissa, Olszyńskiej Szkoły wyższej na wydziale fizjoterapii. Trzy letnie studium medyczne, pięć lat studiów magisterskich. Przygodę z terapią manualną rozpoczął kursem Neuromobilizacji w Terapii Manualnej, następnie kursem Terapii Manualnej w modelu Holistycznym u dr Rakowskiego w Sierosławiu koło Poznania. Tam też uzyskał międzynarodowy tytuł Terapeuty Manualnego w modelu Holistycznym i przez lata był członkiem Towarzystwa Terapii Manualnej w modelu Holistycznym.

Kursy z zakresu Coachingu, NLP, rozpoczęły kolejną przygodę by rozszeżąć się o wiedze z zakresu medytacji, medytacji prowadzonych, hipnozy, autohipnozy, psychologii procesu, szamanizmu, pracy ze snami, świadomym śnieniem. Przez dziesięć kolejnych lat czerpał ze wszystkiego co go przyciągnęło z zakresu pracy ze świadomością, podświadomością i nadświadomością. Kamieniem milowym na początku jego edukacji był masaż Lomi Lomi Nui, którego uczy w naszej szkole. Lomi Lomi okazało się czymś fantastycznym gdyż łączyło wszystko to co go pociągało w jednym sposobie pracy z ciałem i sferą psychiczno-duchową. Pogłębiał wiedze uczęszczając i na inne kursy jak Lomi Lomi Akamana oraz uczestnicząć w eventach dotyczących tematu jak Manulomi Day.

Klelejną dużą szkołą było Fico Mum, belgijska szkoła osteopatii. Rozpoczął ją praktykując w Londynie, i ukończył 3 pierwsze lata szkoleń z zakresu osteopatii. Potem przyszedł czas na Akademie Ustawień Systemowych Hellingera, następną pasje która łączyła się idealnie z wszystkim co poznał wcześniej i pomogła jeszcze lepiej poczuć i zrozumieć Lomi Lomi.

Obecnie Janusz Tympalski działa jako Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny, masażysta i nauczyciel swojego autorskiego podejścia do masażu Lomi Lomi. 

Instruktor masażu

Informacje dodatkowe

ZAPOZNAJ się z informacjami dodatkowymi

Tryb nauki

TRYB DZIENNY – kurs trwa 2 tygodnie a zajęcia odbywają się w dni powszednie w godzinach 9.30 – 15.00.

Dofinansowanie

Na ten kurs można uzyskać dofinansowanie z Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych.

Zapisz się na kurs

Gotów by rozpocząć przygode z masażem sportowym ?

Zaplanowane szkolenia

ZAPOZNAJ się z TERMINAMI KURSU LOMI LOMI NUI

Nie odnaleziono wydarzeń!

Heros Centrum Szkoleniowe

Centrum szkoleniowe Heros

NASZE SOCIALE

©2023 HEROS CENTRUM SZKOLENIOWE Wszelkie prawa zastrzezone