Zobacz nasze socialmedia:

Kurs masażu LOMI LOMI NUI

Dla kogo kurs ?

Kurs Masażu Lomi Lomi jest skierowany do wszystkich. To propozycja nie tylko dla masażystów, którzy chcieliby poznać cudowny masaż relaksacyjny, ale do wszystkich którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z masażem. Jest to kurs, który nie tylko pozwoli nauczyć się konkretnych ruchów i ich kolejności, masowania poszczególnych części ciała, ale przede wszystkim pomoże poczuć ciało i to co na nie wpływa.

Czas trwania

75 godzin dydaktycznych / ok 55 godzin zegarowych

Część teoretyczna 15%
Część praktyczna 85%

Program kursu masażu

Czym jest masaż Lomi Lomi?

Masaż Lomi Lomi  to nie tylko masaż relaksacyjny w Hawajskim stylu, ale głęboka praca z ciałem i energią na wielu poziomach. Niesie za sobą tajemnice i skuteczność między innymi pracy z intencją, medytacji, tańca intuicyjnego i jego energii, wizualizacji, inkantacji oraz czucia ciała i umiejętności harmonizowania jego napięć. Stanowi przepiękną bazę do nauki w ogóle, jak i nauki innych sposobów pracy z ciałem. Hawajska muzyka, świece, traktowanie klienta jako istoty z duszą, której ciało jest jak jej świątynia. Traktowanie drugiej osoby z niesamowitym szacunkiem i obdarzenie jej czułością, bliskością i czcią przy której jej wewnętrzne mury przestają być potrzebne i stają się wręcz nie wygodne.

Masaż Lomi Lomi był ponoć stworzony z myślą o Hawajskich władcach, początkowo potrafił trwać nawet 3 dni. Wykonywali go uzdrowiciele zwani Kahunami.  Do dziś ich mądrości są bezcenne w świecie rozwoju osobistego i duchowości. Rytuały związane z pracą z ciałem miały na celu pomoc w podejmowaniu decyzji i pojednaniu się z sobą tak by władca miał jak największą szansę by efekty jego decyzji miały jak najbardziej pozytywny wpływ dla niego i jego ludu.

Przebieg zajęć.

Zajęcia będziemy rozpoczynać od zapoznania się i rozmowy. W teorii przedstawiane będą poszczególne zagadnienia jak na przykład wiedza o samym masażu czy filozofii Huny. Temat który będzie teoretycznie omówiony zostanie przeniesiony na praktykę. Konkretny temat za pomocą różnych narzędzi dydaktycznych będziemy próbowali sobie jak najbardziej zjednać. Narzędziami będą: przedstawienie teoretyczne, poczujemy temat w sobie za pomocą tańca intuicyjnego i medytacji prowadzonej. Poprzez medytacje w ruchu i spoczynku pozwolimy aby temat zagłębił się w naszą podświadomość i stał się jak najbardziej spójny z nami. Następnym etapem będzie pokaz masażu poszczególnych partii ciała, im dalej tym więcej części ciała będziemy dodawać.

Możliwe tryby kursu masażu

Dzienny ( od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30 – 15.00 )

Po kursie masażu

Po pozytywnie zaliczonych egzaminach wewnętrznych, kursant otrzymuje:

Zaświadczenie wg wzoru MEiN oraz  dyplom w języku polskim oraz angielskim

Po kursie będziecie umieli nie tylko wykonywać najwspanialszy masaż relaksacyjny. Będziecie mogli go stosować w pracy nad sobą i pomagać innym. Czy będzie on służył celom rozwojowym czy zarobkowym, to pozostaje już w waszej kwestii. Masaż ten zaliczany jest do ekskluzywnych, jest to praca nie tylko z ciałem ale i energią na wielu poziomach, więc zastosowań jest wiele. Niektórzy będą mogli przyjąć go jako masaż relaksacyjny a inni jako święty rytuał pomagający w podjęciu decyzji i pojednaniu się z sobą. Samo poznanie mocy intencji daje niesamowicie wiele możliwości i rozpoczyna nową perspektywę patrzenia na całe życie.

dedykowany instruktor
JANUSZ TYMPALSKI
fizjoterapeuta

Całkowity koszt kursu

2390 zł

Sprawdź kalendarz kursów.