KURS MASAŻU
LOMI LOMI NUI

Podstawowy

POZIOM

ok 73 h dydaktycznych

55 h zegarowych

czas trwania

20%

CZĘŚC TEORETYCZNA

80%

CZEŚĆ PRAKTYCZNA

2390 zł

cena

Wejdź do świata LOMI LOMI NUI ?

Lomi Lomi Nui to kurs, który wprowadza uczestników w tajniki tradycyjnej hawajskiej sztuki masażu. Lomi Lomi Nui jest unikalnym i holistycznym podejściem do masażu, które integruje fizyczne, emocjonalne i duchowe aspekty.

LOMI LOMI NUI

Podczas kursu uczestnicy zdobędą wiedzę teoretyczną i praktyczną, aby stosować techniki masażu Lomi Lomi Nui w celu odprężenia, relaksacji i przywrócenia równowagi energetycznej u swoich klientów. Szkolenie obejmuje zarówno naukę konkretnej sekwencji ruchów, jak i głębsze zrozumienie filozofii masażu Lomi Lomi Nui. Podczas praktycznej części kursu, uczestnicy będą mieli okazję zarówno wykonywać masaż, jak i otrzymywać go od innych kursantów. Będą uczyć się różnych technik manipulacyjnych, takich jak głaskanie, uciskanie, rozciąganie i zdejmowanie napięcia mięśniowego. Kursanci będą również pracować nad płynnością i synchronizacją swoich ruchów, aby stworzyć zgodną i harmonijną sesję masażu.

kurs masażu LOMI LOMI NUI

INFORMACJE O KURSIE

Kurs masażu Lomi Lomi Nui oferuje fascynującą podróż do hawajskiego dziedzictwa masażu, umożliwiając uczestnikom odkrycie technik, które wpływają na fizyczne, emocjonalne i duchowe dobrostanie klientów. To doskonała okazja do rozwinięcia umiejętności masażu oraz pogłębienia zrozumienia pracy z energią i holistycznego podejścia do zdrowia i dobrego samopoczucia.

 

Do kogo jest skierowany ten kurs ?

Ten kurs masażu jest skierowany do wszystkich tych którzy chcą rozpocząć przygodę z masażem LOMI LOMI NUI od nauki od podstaw.
Kurs masażu LOMI LOMI NUI

PROGRAM KURSU

Czym jest masaż Lomi Lomi?

Masaż Lomi Lomi  to nie tylko masaż relaksacyjny w Hawajskim stylu, ale głęboka praca z ciałem i energią na wielu poziomach. Niesie za sobą tajemnice i skuteczność między innymi pracy z intencją, medytacji, tańca intuicyjnego i jego energii, wizualizacji, inkantacji oraz czucia ciała i umiejętności harmonizowania jego napięć. Stanowi przepiękną bazę do nauki w ogóle, jak i nauki innych sposobów pracy z ciałem. Hawajska muzyka, świece, traktowanie klienta jako istoty z duszą, której ciało jest jak jej świątynia. Traktowanie drugiej osoby z niesamowitym szacunkiem i obdarzenie jej czułością, bliskością i czcią przy której jej wewnętrzne mury przestają być potrzebne i stają się wręcz nie wygodne.

Masaż Lomi Lomi był ponoć stworzony z myślą o Hawajskich władcach, początkowo potrafił trwać nawet 3 dni. Wykonywali go uzdrowiciele zwani Kahunami.  Do dziś ich mądrości są bezcenne w świecie rozwoju osobistego i duchowości. Rytuały związane z pracą z ciałem miały na celu pomoc w podejmowaniu decyzji i pojednaniu się z sobą tak by władca miał jak największą szansę by efekty jego decyzji miały jak najbardziej pozytywny wpływ dla niego i jego ludu.

Przebieg zajęć.

Zajęcia będziemy rozpoczynać od zapoznania się i rozmowy. W teorii przedstawiane będą poszczególne zagadnienia jak na przykład wiedza o samym masażu czy filozofii Huny. Temat który będzie teoretycznie omówiony zostanie przeniesiony na praktykę. Konkretny temat za pomocą różnych narzędzi dydaktycznych będziemy próbowali sobie jak najbardziej zjednać. Narzędziami będą: przedstawienie teoretyczne, poczujemy temat w sobie za pomocą tańca intuicyjnego i medytacji prowadzonej. Poprzez medytacje w ruchu i spoczynku pozwolimy aby temat zagłębił się w naszą podświadomość i stał się jak najbardziej spójny z nami. Następnym etapem będzie pokaz masażu poszczególnych partii ciała, im dalej tym więcej części ciała będziemy dodawać

ZAKOŃCZENIE KURSU

FInał:

CO PO KURSIE:

Co dalej:

Dedykowany trener

Janusz Tympalski

Absolwent pokonstancińskiej szkoły rehabilitacji prof. Weissa, Olszyńskiej Szkoły wyższej na wydziale fizjoterapii. Trzy letnie studium medyczne, pięć lat studiów magisterskich. Przygodę z terapią manualną rozpoczął kursem Neuromobilizacji w Terapii Manualnej, następnie kursem Terapii Manualnej w modelu Holistycznym u dr Rakowskiego w Sierosławiu koło Poznania. Tam też uzyskał międzynarodowy tytuł Terapeuty Manualnego w modelu Holistycznym i przez lata był członkiem Towarzystwa Terapii Manualnej w modelu Holistycznym.

Kursy z zakresu Coachingu, NLP, rozpoczęły kolejną przygodę by rozszeżąć się o wiedze z zakresu medytacji, medytacji prowadzonych, hipnozy, autohipnozy, psychologii procesu, szamanizmu, pracy ze snami, świadomym śnieniem. Przez dziesięć kolejnych lat czerpał ze wszystkiego co go przyciągnęło z zakresu pracy ze świadomością, podświadomością i nadświadomością. Kamieniem milowym na początku jego edukacji był masaż Lomi Lomi Nui, którego uczy w naszej szkole. Lomi Lomi okazało się czymś fantastycznym gdyż łączyło wszystko to co go pociągało w jednym sposobie pracy z ciałem i sferą psychiczno-duchową. Pogłębiał wiedze uczęszczając i na inne kursy jak Lomi Lomi Akamana oraz uczestnicząć w eventach dotyczących tematu jak Manulomi Day.

Klelejną dużą szkołą było Fico Mum, belgijska szkoła osteopatii. Rozpoczął ją praktykując w Londynie, i ukończył 3 pierwsze lata szkoleń z zakresu osteopatii. Potem przyszedł czas na Akademie Ustawień Systemowych Hellingera, następną pasje która łączyła się idealnie z wszystkim co poznał wcześniej i pomogła jeszcze lepiej poczuć i zrozumieć Lomi Lomi.

Obecnie Janusz Tympalski działa jako Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny, masażysta i nauczyciel swojego autorskiego podejścia do masażu Lomi Lomi. 

Instruktor masażu

Informacje dodatkowe

ZAPOZNAJ się z informacjami dodatkowymi

Tryb nauki

TRYB DZIENNY – kurs trwa 2 tygodnie a zajęcia odbywają się w dni powszednie w godzinach 9.30 – 15.00.

W czas trwania szkolenia wliczone są przerwy.

Dofinansowanie

Na ten kurs można uzyskać dofinansowanie z Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych.

Zaplanowane szkolenia

ZAPOZNAJ się z TERMINAMI KURSU LOMI LOMI NUI

Nie odnaleziono wydarzeń!

Zapisz się na kurs

Gotów by rozpocząć przygode z masażem LOMI LOMI NUI ?

FAQ

Aby zapisać się na kurs lub szkolenie z masażunależy przejść do zakładki FORMULARZ ZAPISU, następnie korzystając z FORMULARZA uzupełnić dane, wybrać kurs lub szkolenie którym jest się zainteresowanym i wysłać zgłoszenie. Zwrotnie do 24h otrzymają Państwo POTWIERDZENIE OTRZYMANIA ZGŁOSZENIA w którym będą wszystkie niezbęde informacje. W przypadku braku e-maila zwrotnego w skrzynce głownej prosimy o sprawdzenie spamu.
W e-mailu potwierdzającym otrzymanie zgłoszenia zapisu na kurs lub szkolenie będzie zawarta informacja dotycząca płatności.
Co do zasady pierwsza płatność wynosi ok 30 % wartości kursu lub szkolenia i potwierdza rezerwacje miejsca w grupie kursowej/szkoleniowe można jej dokonać przelewem na wskazane w e-mailu konto bankowe placówki, BLIKIEM – przelew na telefon ( informacje w e-mailu).
Pozostałą płatność w zależności od kursu lub szkolenia można dokonać przelewem na wskazane w e-mailu konto, BLIKIEM – przelew na telefon ( informacje w e-mailu), w 3 x RATACH 0 % ( przy kursach trwających dłużej niż 1 miesiąc).
Heros Centrum Szkoleniowe 
60 1140 2004 0000 3202 3296 4473
Warunkiem ukończenia kursu lub szkolenia z masażu jest przede wszystkim uczestnictwo min. 70% czasu przeznaczego na kurs lub szkolenie. 
Kursy masażu mają również przewidziane egzaminy wewnetrzne teoretyczny oraz praktyczny. Egzamin jest uwzględniony w czasie kursowym i odbywa się pod jego koniec.
W naszej placówce w Centrum Warszawy. Posiadamy własne sale szkoleniowe oraz pełne zaplecze techniczne z asortymentem niezbędnym do prowadzonych przez nas kursów i szkoleń. Nasza siedziba mieści się w Warszawie ul. Tytusa Chałubińskiego 8 (za Hotelem Mariott) na parterze budynku Oxford Tower.
Na zajęcia należy zabrać strój sportowy umożliwający swobodne poruszanie się, duży ręcznik oraz obuwie na zmianę.
Tak, do wszystkich naszych kursow i szkoleń opracowane skrypty, które kursant otrzymuje na własność. Skryptu do kursu lub szkolenia przekazywany jest kursantowi pierwszego dnia.
Po ukończonym kursie możesz otworzyć własną działalność gospodarczą – Podklasa PKD 96.04.Z obejmuje: działalność usługowa łaźni tureckich, saun i łaźni parowych, solariów, salonów odchudzających, salonów masażu itp. mająca na celu poprawę samopoczucia.
Możesz rozpocząć pracę w gabinecie masażu w SPA lub na siłowniach i stosować poznane na kursie techniki masażu w celu poprawy samopoczucia.
Przed rozpoczęciem szkolenia, ale nie później niż 3 dni przed datą kursu lub szkolenia z masażu istnieje możliwośc rezygnacji a wpłacona kwota potwierdzająca rezerwacje miejsca w grupie kursowej/szkoleniowej jest zwracana w całości. Sytuacje które wydarzą się po tym terminie rozpatrywane sa indywidualnie.
Istnieje możliwość przeniesienia się do innej grupy kursowej, włącznie ze zmianą trybu kursu o ile pozwolą nam na to nasze możliwości typu wolne miejsce i stopień zaawansowania w realizacji materiału. Od 1 sierpnia 2023r za zmianę grupy będzie pobierana opłata manipulacyjna w wysokości 250 zł brutto.
Mamy świadomość różnych zdarzeń losowych w związku z tym, sprawy będą rozpatrywane indywidualnie.

Heros Centrum Szkoleniowe

Centrum szkoleniowe Heros

NASZE SOCIALE

©2023 HEROS CENTRUM SZKOLENIOWE Wszelkie prawa zastrzezone