KURS MASAŻU TAJSKIEGO
moduł podstawowy

początkujący

POZIOM

37 h dydaktycznych

28 h zegarowych

czas trwania

20%

CZĘŚC TEORETYCZNA

80%

CZEŚĆ PRAKTYCZNA

1190 zł

cena

Chcesz nauczyć się masażu tajskiego ?

To kurs dla Ciebie. Przygotowany program kursu pozwala wprowadzić uczestników w świat tradycyjnego masażu tajskiego. Kurs skupia się na nauce podstawowych technik i koncepcji związanych z tą sztuką masażu.

Masaż tajski moduł podstawowy

Podczas kursu uczestnicy poznają różnorodne techniki masażu tajskiego, zapoznają się z technikami umozliwającycmi pracę z powięzią a także manipulacje stawami i energią ciała. 

Kurs masażu tajskiego

INFORMACJE O KURSIE

Kurs masażu tajskiego to program szkoleniowy, który pozwala uczestnikom na opanowanie tradycyjnej sztuki masażu tajskiego. Podczas kursu uczestnicy zdobywają wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności w wykonywaniu różnorodnych technik masażu tajskiego, poznają filozofię i historię masażu tajskiego, zrozumienie związku między ciałem a umysłem. Kurs skupia się również na technikach oddychania, ergonomii etc.

 

Do kogo jest skierowany ten kurs ?

To kurs skierowany do osób początkujących chcących rozpocząc przygodę z masażem tajskim.
kurs masażu tajskiego moduł podstawowy

PROGRAM KURSU

 • Korzenie i podstawy masażu tajskiego
 • Czym jest masaż tajski?
 • Teoria czterech elementów cała
 • Zasady masażu tajskiego
 • Masaż tajski jako dobrodziejstwo dla obu stron
 • Wskazania i przeciwwskazania do masażu
 • Wywiad z pacjentem
 • Środki ostrożności
 • Ćwiczenia dla masażysty
 • Część ta dotyczy masażu całego ciała i wykonywana: kończyny dolne wraz ze stopami, kończyny górne, plecy, brzuch, klatka piersiowa, kark, głowa
 • Chwila skupienia, ćwiczenia oddechowe, mantra do Jivaki Kumara Bhacchy
 • Masaż tajski w pozycji leżenia tyłem
 • Masaż tajski w pozycji leżenia bokiem
 • Masaż tajski w pozycji leżenia przodem
 • Masaż tajski w pozycji siedzącej
 • Gimnastyka

ZAKOŃCZENIE KURSU

FInał:

CO PO KURSIE:

Co dalej:

Dedykowany trener

Tomasz Gałązka

Absolwent dwóch szkół masażu: Medycznej Szkoły Policealnej Nr 4 przy ul. Grenadierów oraz Policealnego Studium Medycyny Sportu przy klinice Carolina Medical Center w Warszawie. W swojej pracy gabinetowej pracował w przychodniach NFZ, Prywatnych Gabinetach Rehabilitacji Leczniczej, Salonach masażu i Spa. Wielokrotnie współpracował podczas eventów oraz w trakcie przygotowań do zawodów ze sportowcami takimi jak: Grupy Taneczne, Kulturystyka, Biegacze, Siatkarze. Od 2019 lat prowadzi swój własny gabinet w Mrozach pod Warszawą i zatrudnia innych terapeutów.

Tomasz Gałązka instruktor masażu

Informacje dodatkowe

ZAPOZNAJ się z informacjami dodatkowymi

Tryb nauki

TRYB DZIENNY – kurs trwa 1 tydzień ( 5 dni) a zajęcia odbywają się w dni powszednie w godzinach 9.00 – 14.30.

TRYB WEEKENDOWY – kurs trwa 2 weekendy ( sobota i niedziela a zajęcia odbywają się w godzinach 9.00 – 16.00.

W czasie trwania szkolenia uwzględnione są przerwy.

Dofinansowanie

Na ten kurs można uzyskać dofinansowanie z Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych.

Zapisz się na kurs

Gotów by rozpocząć przygode z masażem tajskim ?

Nie odnaleziono wydarzeń!

FAQ

Aby zapisać się na kurs lub szkolenie z masażunależy przejść do zakładki FORMULARZ ZAPISU, następnie korzystając z FORMULARZA uzupełnić dane, wybrać kurs lub szkolenie którym jest się zainteresowanym i wysłać zgłoszenie. Zwrotnie do 24h otrzymają Państwo POTWIERDZENIE OTRZYMANIA ZGŁOSZENIA w którym będą wszystkie niezbęde informacje. W przypadku braku e-maila zwrotnego w skrzynce głownej prosimy o sprawdzenie spamu.
W e-mailu potwierdzającym otrzymanie zgłoszenia zapisu na kurs lub szkolenie będzie zawarta informacja dotycząca płatności.
Co do zasady pierwsza płatność wynosi ok 30 % wartości kursu lub szkolenia i potwierdza rezerwacje miejsca w grupie kursowej/szkoleniowe można jej dokonać przelewem na wskazane w e-mailu konto bankowe placówki, BLIKIEM – przelew na telefon ( informacje w e-mailu).
Pozostałą płatność w zależności od kursu lub szkolenia można dokonać przelewem na wskazane w e-mailu konto, BLIKIEM – przelew na telefon ( informacje w e-mailu), w 3 x RATACH 0 % ( przy kursach trwających dłużej niż 1 miesiąc).
Heros Centrum Szkoleniowe 
60 1140 2004 0000 3202 3296 4473
Warunkiem ukończenia kursu lub szkolenia z masażu jest przede wszystkim uczestnictwo min. 70% czasu przeznaczego na kurs lub szkolenie. 
Kursy masażu mają również przewidziane egzaminy wewnetrzne teoretyczny oraz praktyczny. Egzamin jest uwzględniony w czasie kursowym i odbywa się pod jego koniec.
W naszej placówce w Centrum Warszawy. Posiadamy własne sale szkoleniowe oraz pełne zaplecze techniczne z asortymentem niezbędnym do prowadzonych przez nas kursów i szkoleń. Nasza siedziba mieści się w Warszawie ul. Tytusa Chałubińskiego 8 (za Hotelem Mariott) na parterze budynku Oxford Tower.
Na zajęcia należy zabrać strój sportowy umożliwający swobodne poruszanie się, duży ręcznik oraz obuwie na zmianę.
Tak, do wszystkich naszych kursow i szkoleń opracowane skrypty, które kursant otrzymuje na własność. Skryptu do kursu lub szkolenia przekazywany jest kursantowi pierwszego dnia.
Po ukończonym kursie możesz otworzyć własną działalność gospodarczą – Podklasa PKD 96.04.Z obejmuje: działalność usługowa łaźni tureckich, saun i łaźni parowych, solariów, salonów odchudzających, salonów masażu itp. mająca na celu poprawę samopoczucia.
Możesz rozpocząć pracę w gabinecie masażu w SPA lub na siłowniach i stosować poznane na kursie techniki masażu w celu poprawy samopoczucia.
Przed rozpoczęciem szkolenia, ale nie później niż 3 dni przed datą kursu lub szkolenia z masażu istnieje możliwośc rezygnacji a wpłacona kwota potwierdzająca rezerwacje miejsca w grupie kursowej/szkoleniowej jest zwracana w całości. Sytuacje które wydarzą się po tym terminie rozpatrywane sa indywidualnie.
Istnieje możliwość przeniesienia się do innej grupy kursowej, włącznie ze zmianą trybu kursu o ile pozwolą nam na to nasze możliwości typu wolne miejsce i stopień zaawansowania w realizacji materiału. Od 1 sierpnia 2023r za zmianę grupy będzie pobierana opłata manipulacyjna w wysokości 250 zł brutto.
Mamy świadomość różnych zdarzeń losowych w związku z tym, sprawy będą rozpatrywane indywidualnie.

Heros Centrum Szkoleniowe

Centrum szkoleniowe Heros

NASZE SOCIALE

©2023 HEROS CENTRUM SZKOLENIOWE Wszelkie prawa zastrzezone