KINESIOTAPING
w pracy masażysty

średniozaawansowany

POZIOM

11 h dydaktycznych

8 h zegarowych

czas trwania

20%

CZĘŚC TEORETYCZNA

80%

CZEŚĆ PRAKTYCZNA

750 zł

cena

Chcesz wykorzysta ć taping przy pracy z pacjentami ?

To szkolenie dla Ciebie. Po ukończonym szkoleniu uczestnicy posiądą kompleksową wiedzę, umożliwiającą samodzielne i profesjonalne wykorzystanie Kinesiotapingu w pracy masażysty.

Kinesiotaping

Uczestnicy zdobędą wiedzę teoretyczną dotyczącą Kinesiotapingu i nauczą się skutecznego łączenia tapingu z masażem i rehabilitacją. Szkolenie obejmuje praktyczne umiejętności nakładania taśmy w różnych przypadkach klinicznych, z naciskiem na indywidualne podejście do pacjenta.

Kinesiotaping szkolenie

INFORMACJE O szkoleniu

Celem szkolenia jest :

  • nabycie wiedzy teoretycznej dotyczącej metody Kinesiotaping oraz wykorzystanie jej w połączeniu z masażem i rehabilitacją
  • nabycie umiejętności prawidłowego aplikowania taśmy oraz zastosowania jej w określonych przypadkach klinicznych

Do kogo jest skierowane to szkolenie ?

To szkolenie skierowane do masażystów, studentów fizjoterapii i szkół masażu posiadających wiedzę z zakresu anatomii człowieka.
Kinesiotaping szkolenie dla masażystów

PROGRAM SZKOLENIA

  • Wprowadzenie do koncepcji metody kinesiotapingu: historia, zastosowanie, właściwości taśmy
  • Wpływ taśmy na skórę i pozostałe tkanki 
  • Zasady nakładania taśmy oraz rodzaje aplikacji
  • Zastosowanie kinesiotapingu w najczęstszych jednostkach chorobowych (np.: rwa kulszowa, zespół cieśni nadgarska, łokieć tenisisty, obrzęki limfatyczne)
  • Omówienie wykorzystania kinesiotapingu w pracy masażysty
  • Przeciwwskazania, środki ostrożności i wytyczne dotyczące stosowania taśm
  • Podsumowanie – pytania i odpowiedzi.

ZAKOŃCZENIE SZKOLENIA

FInał:

CO PO SZKOLENIU:

Co dalej:

CS Heros Katarzyna Lechowicz

Twój instruktor

Katarzyna Lechowicz

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Fizjoterapii przy II Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie.

Od 2003 roku specjalizuję się w  masażach leczniczych,  kinesiotapingu, opiece fizjoterapeutycznej  kobiet w ciąży i w okresie rewitalizacji poporodowej, masażu sportowym,  fizjoterapii holistycznej.

W swojej ścieżce zawodowej, oprócz pracy w gabinecie fizjoterapii, wykładałam w szkole policealnej przedmioty z zakresu masażu i kosmetologii, pracowałam jako terapeuta odnowy biologicznej, menager i terapeuta spa w warszawskim day spa.

Ukończyłam kursy dotyczące rozstępu mięśnia prostego brzucha, technik osteopatycznych w ginekologii i położnictwie, terapii uroginekologicznej, terapii powięziowej, refleksologii twarzy, „miękkiej” terapii manualnej kręgosłupa i stawów obwodowych.

 

W swojej codziennej pracy z pacjentem wykorzystuję głównie masaż, techniki manualne oraz kinesiotaping. Dodatkowo wykonuję masaż Lomi Lomi, masaże relaksacyjne, autorski masaż „Cztery strony świata”, masaże  i  zabiegi ujędrniające, zabiegi i masaże spa.

Zaplanowane szkolenia

ZAPOZNAJ się z TERMINAMI SZKOLENIA KINESIOTAPING

Nie odnaleziono wydarzeń!

FAQ

Aby zapisać się na kurs lub szkolenie z masażunależy przejść do zakładki FORMULARZ ZAPISU, następnie korzystając z FORMULARZA uzupełnić dane, wybrać kurs lub szkolenie którym jest się zainteresowanym i wysłać zgłoszenie. Zwrotnie do 24h otrzymają Państwo POTWIERDZENIE OTRZYMANIA ZGŁOSZENIA w którym będą wszystkie niezbęde informacje. W przypadku braku e-maila zwrotnego w skrzynce głownej prosimy o sprawdzenie spamu.
W e-mailu potwierdzającym otrzymanie zgłoszenia zapisu na kurs lub szkolenie będzie zawarta informacja dotycząca płatności.
Co do zasady pierwsza płatność wynosi ok 30 % wartości kursu lub szkolenia i potwierdza rezerwacje miejsca w grupie kursowej/szkoleniowe można jej dokonać przelewem na wskazane w e-mailu konto bankowe placówki, BLIKIEM – przelew na telefon ( informacje w e-mailu).
Pozostałą płatność w zależności od kursu lub szkolenia można dokonać przelewem na wskazane w e-mailu konto, BLIKIEM – przelew na telefon ( informacje w e-mailu), w 3 x RATACH 0 % ( przy kursach trwających dłużej niż 1 miesiąc).
Heros Centrum Szkoleniowe 
60 1140 2004 0000 3202 3296 4473
Warunkiem ukończenia kursu lub szkolenia z masażu jest przede wszystkim uczestnictwo min. 70% czasu przeznaczego na kurs lub szkolenie. 
Kursy masażu mają również przewidziane egzaminy wewnetrzne teoretyczny oraz praktyczny. Egzamin jest uwzględniony w czasie kursowym i odbywa się pod jego koniec.
W naszej placówce w Centrum Warszawy. Posiadamy własne sale szkoleniowe oraz pełne zaplecze techniczne z asortymentem niezbędnym do prowadzonych przez nas kursów i szkoleń. Nasza siedziba mieści się w Warszawie ul. Tytusa Chałubińskiego 8 (za Hotelem Mariott) na parterze budynku Oxford Tower.
Na zajęcia należy zabrać strój sportowy umożliwający swobodne poruszanie się, duży ręcznik oraz obuwie na zmianę.
Tak, do wszystkich naszych kursow i szkoleń opracowane skrypty, które kursant otrzymuje na własność. Skryptu do kursu lub szkolenia przekazywany jest kursantowi pierwszego dnia.
Po ukończonym kursie możesz otworzyć własną działalność gospodarczą – Podklasa PKD 96.04.Z obejmuje: działalność usługowa łaźni tureckich, saun i łaźni parowych, solariów, salonów odchudzających, salonów masażu itp. mająca na celu poprawę samopoczucia.
Możesz rozpocząć pracę w gabinecie masażu w SPA lub na siłowniach i stosować poznane na kursie techniki masażu w celu poprawy samopoczucia.
Przed rozpoczęciem szkolenia, ale nie później niż 3 dni przed datą kursu lub szkolenia z masażu istnieje możliwośc rezygnacji a wpłacona kwota potwierdzająca rezerwacje miejsca w grupie kursowej/szkoleniowej jest zwracana w całości. Sytuacje które wydarzą się po tym terminie rozpatrywane sa indywidualnie.
Istnieje możliwość przeniesienia się do innej grupy kursowej, włącznie ze zmianą trybu kursu o ile pozwolą nam na to nasze możliwości typu wolne miejsce i stopień zaawansowania w realizacji materiału. Od 1 sierpnia 2023r za zmianę grupy będzie pobierana opłata manipulacyjna w wysokości 250 zł brutto.
Mamy świadomość różnych zdarzeń losowych w związku z tym, sprawy będą rozpatrywane indywidualnie.

Heros Centrum Szkoleniowe

Centrum szkoleniowe Heros

NASZE SOCIALE