KURS CHIROPRAKTYKI
dla masażystów

zaawansowany

POZIOM

40 h dydaktycznych

30 h zegarowych

czas trwania

20%

CZĘŚC TEORETYCZNA

80%

CZEŚĆ PRAKTYCZNA

3790 zł

cena

Chcesz nauczyć się chiropraktyki ?

To kurs dla Ciebie. Uzupełnij swój warsztat poznanych Tobie technik masażu o nowe techniki pracy terapeutycznej z pacjentem.

Chiropraktyka dla masażystów.

Chiropraktyka jest dziedziną medycyny niekonwencjonalnej, która koncentruje się na diagnozowaniu, leczeniu i zapobieganiu zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego, ze szczególnym naciskiem na kręgosłup i miednicę. Dla masażystów, posiadanie podstawowej wiedzy na temat chiropraktyki jest wartościowe, ponieważ obie dziedziny mają pewne obszary wspólne i mogą uzupełniać się nawzajem w praktyce terapeutycznej.

kurs chiropraktyki

INFORMACJE O KURSIE

Podczas 4 dni intensywnych spotkań nauczysz się manipulacji na stawach w celu przywrócenia normalnej ruchomości, zmniejszenia bólu i poprawy ogólnego funkcjonowania. Nauczysz się stosować precyzyjne naciski, ruchy rotacyjne czy trakcje. Będziesz pracował na stawach kręgosłupa i stawach obwodowych (stawach biodrowych, stawach krzyżowo-biodrowych czy stawach nadgarstka).

 

Do kogo jest skierowany ten kurs ?

To kurs skierowany do osób znających podstawy masażu oraz posiadających wiedzę z zakresu Anatomii i fizjologi człowieka.
Kurs skierowany do absolwentów kierunku Technik masażysta 325402, oraz do fizjoterapeutów.
kurs chiropraktyki

PROGRAM KURSU

Spotkanie organizacyjne, praca w leżeniu pacjenta na brzuchu.

 • wprowadzenie do techniki chiropraktyki, praca diagnostyczna
 • masaż przygotowawczy kk dolnych, mobilizacja stawów biodrowych, kolanowych i skokowych, stretching
 • masaż przygotowawczy pleców, mobilizacja stawów kręgosłupa w tym odcinka szyjnego

Praca w leżeniu pacjenta na boku.

 • powtórka technik, sekwencji z poprzedniego zjazdu
 • masaż kk górnych, odcinka szyjnego, mobilizacja łopatki i stawów ramiennych, stretching
 • masaż kręgosłupa
 • masaż kk dolnych, mobilizacja stawów krzyżowo-biodrowych

Praca w leżeniu pacjenta na plecach.

 • powtórka technik, sekwencji z poprzedniego zjazdu
 • masaż kk dolnych, mobilizacja stawów kolanowych, skokowych i biodrowych, stretching
 • masaż wisceralny, masaż klatki piersiowej, masaż i mobilizacja stawów kk górnych
 • masaż i mobilizacja odcinka szyjnego kręgosłupa

Praca w pozycji siedzącej pacjenta.

 • masaż kr
 • mobilizacja stawów kręgosłupa w tym odcinka szyjnego
 • stretching
 • powtórka technik z całego kursu
 • egzamin

ZAKOŃCZENIE KURSU

FInał:

CO PO KURSIE:

Co dalej:

Marcin Banasiński instruktor masażu CS Heros

Twój instruktor

MARCIN BANASIŃSKI

Jestem praktykującym masażystą. Od 2001 roku prowadzę prywatną praktykę terapeutyczną, a od 2010 roku lat zajmuję się korekcją wad postawy u dorosłych i dzieci.

Jestem dyplomowanym masażystą (technik masażysta) i licencjonowanym terapeutą (3dan) japońskiej metody YUMEIHO®. Ukończyłem szereg szkoleń masaży „wschodnich” – m.in. Shiatsu, masaż tajski, masaż tybetański. Ukończyłem także kurs masażu tkanek głębokich.

Stworzyłem autorską metodę, którą nazwałem – Bezpieczny System Terapeutyczny – SeiTai.

Chiropraktyka i masaż to dwa nurty, na których opieram swą praktykę zawodową.

Zaplanowane kursy

ZAPOZNAJ się z TERMINAMI KURSU CHIROPRAKTYKI

Nie odnaleziono wydarzeń!

Zapisz się na kurs

Gotów by rozpocząć przygodę z CHIROPRAKTYKĄ ?

FAQ

Aby zapisać się na kurs lub szkolenie z masażunależy przejść do zakładki FORMULARZ ZAPISU, następnie korzystając z FORMULARZA uzupełnić dane, wybrać kurs lub szkolenie którym jest się zainteresowanym i wysłać zgłoszenie. Zwrotnie do 24h otrzymają Państwo POTWIERDZENIE OTRZYMANIA ZGŁOSZENIA w którym będą wszystkie niezbęde informacje. W przypadku braku e-maila zwrotnego w skrzynce głownej prosimy o sprawdzenie spamu.
W e-mailu potwierdzającym otrzymanie zgłoszenia zapisu na kurs lub szkolenie będzie zawarta informacja dotycząca płatności.
Co do zasady pierwsza płatność wynosi ok 30 % wartości kursu lub szkolenia i potwierdza rezerwacje miejsca w grupie kursowej/szkoleniowe można jej dokonać przelewem na wskazane w e-mailu konto bankowe placówki, BLIKIEM – przelew na telefon ( informacje w e-mailu).
Pozostałą płatność w zależności od kursu lub szkolenia można dokonać przelewem na wskazane w e-mailu konto, BLIKIEM – przelew na telefon ( informacje w e-mailu), w 3 x RATACH 0 % ( przy kursach trwających dłużej niż 1 miesiąc).
Heros Centrum Szkoleniowe 
60 1140 2004 0000 3202 3296 4473
Warunkiem ukończenia kursu lub szkolenia z masażu jest przede wszystkim uczestnictwo min. 70% czasu przeznaczego na kurs lub szkolenie. 
Kursy masażu mają również przewidziane egzaminy wewnetrzne teoretyczny oraz praktyczny. Egzamin jest uwzględniony w czasie kursowym i odbywa się pod jego koniec.
W naszej placówce w Centrum Warszawy. Posiadamy własne sale szkoleniowe oraz pełne zaplecze techniczne z asortymentem niezbędnym do prowadzonych przez nas kursów i szkoleń. Nasza siedziba mieści się w Warszawie ul. Tytusa Chałubińskiego 8 (za Hotelem Mariott) na parterze budynku Oxford Tower.
Na zajęcia należy zabrać strój sportowy umożliwający swobodne poruszanie się, duży ręcznik oraz obuwie na zmianę.
Tak, do wszystkich naszych kursow i szkoleń opracowane skrypty, które kursant otrzymuje na własność. Skryptu do kursu lub szkolenia przekazywany jest kursantowi pierwszego dnia.
Po ukończonym kursie możesz otworzyć własną działalność gospodarczą – Podklasa PKD 96.04.Z obejmuje: działalność usługowa łaźni tureckich, saun i łaźni parowych, solariów, salonów odchudzających, salonów masażu itp. mająca na celu poprawę samopoczucia.
Możesz rozpocząć pracę w gabinecie masażu w SPA lub na siłowniach i stosować poznane na kursie techniki masażu w celu poprawy samopoczucia.
Przed rozpoczęciem szkolenia, ale nie później niż 3 dni przed datą kursu lub szkolenia z masażu istnieje możliwośc rezygnacji a wpłacona kwota potwierdzająca rezerwacje miejsca w grupie kursowej/szkoleniowej jest zwracana w całości. Sytuacje które wydarzą się po tym terminie rozpatrywane sa indywidualnie.
Istnieje możliwość przeniesienia się do innej grupy kursowej, włącznie ze zmianą trybu kursu o ile pozwolą nam na to nasze możliwości typu wolne miejsce i stopień zaawansowania w realizacji materiału. Od 1 sierpnia 2023r za zmianę grupy będzie pobierana opłata manipulacyjna w wysokości 250 zł brutto.
Mamy świadomość różnych zdarzeń losowych w związku z tym, sprawy będą rozpatrywane indywidualnie.

Heros Centrum Szkoleniowe

Centrum szkoleniowe Heros

NASZE SOCIALE