SZKOLENIE z MASAŻU TAJSKIEGO
głowa, szyja, twarz i dekolt

średnio-zaawansowani

POZIOM

8 h dydaktycznych

6 h zegarowych

czas trwania

20%

CZĘŚC TEORETYCZNA

80%

CZEŚĆ PRAKTYCZNA

590 zł

cena

Chcesz nauczyć się masażu tajskiego głowy, szyi, twarzy i dekoltu ?

To szkolenie dla Ciebie. Uzupełnij swoje portfolio o nowe techniki masażu tajskiego.

Masaż tajski głowy, szyi, twarzy i dekoltu.

Program szkoleniowy obejmuje naukę unikalnych technik, które są specjalnie dostosowane do obszaru twarzy, głowy i szyi. Poznaj metody ucisku, rozciągania i masażu punktowego, które pomogą złagodzić napięcia mięśniowe, poprawić krążenie krwi i przywrócić równowagę Twojemu ciału i umysłowi. Naucz się technik, które pobudzą krążenie skóry, poprawią elastyczność mięśni twarzy i przywrócą zdrowy blask skórze. Dodatkowo, masaż głowy i szyi pomoże złagodzić napięcia i stres, przynosząc uczucie odprężenia i lekkości.

kurs masażu głowa szyja twarz

INFORMACJE O SZKOLENIU

Masaż tajski twarzy, głowy i szyi opiera się na holistycznym podejściu, które uwzględnia równowagę energetyczną ciała i umysłu. Nauczysz się wykorzystywać odpowiednie techniki do stymulacji punktów akupresurowych, co wpłynie na poprawę ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia Twojego pacjenta.

 

Do kogo jest skierowanE tO SZKOLENIE ?

To szkolenie jest skierowane do osób znających podstawy masażu tajskiego.
kurs masażu głowa szyja twarz

PROGRAM SZKOLENIA

 • Czym jest masaż tajski szyja, głowa, twarz?
 • Wskazania i przeciwskazania do masażu
 • Wywiad z klientem, niezbędne informacje
 • Środki ostrożności
 • Mapa akupresurowa twarzy
 • Masaż dekoltu
 • Masaż karku
 • Masaż głowy
 • Masaż twarzy
 • Masaż ucha
 • Techniki rozciągające

ZAKOŃCZENIE SZKOLENIA

FInał:

CO PO SZKOLENIU:

Co dalej:

Dedykowany trener

Tomasz Gałązka

Absolwent dwóch szkół masażu: Medycznej Szkoły Policealnej Nr 4 przy ul. Grenadierów oraz Policealnego Studium Medycyny Sportu przy klinice Carolina Medical Center w Warszawie. W swojej pracy gabinetowej pracował w przychodniach NFZ, Prywatnych Gabinetach Rehabilitacji Leczniczej, Salonach masażu i Spa. Wielokrotnie współpracował podczas eventów oraz w trakcie przygotowań do zawodów ze sportowcami takimi jak: Grupy Taneczne, Kulturystyka, Biegacze, Siatkarze. Od 2019 lat prowadzi swój własny gabinet w Mrozach pod Warszawą i zatrudnia innych terapeutów.

Tomasz Gałązka instruktor masażu

Zaplanowane szkolenia

ZAPOZNAJ się z TERMINAMI SZKOLENIA

Nie odnaleziono wydarzeń!

Zapisz się na szkolenie

Gotów by rozpocząć przygodę z masażem TAJSKIM głowy, szyi, twarzy i dekoltu ?

FAQ

Aby zapisać się na kurs lub szkolenie z masażunależy przejść do zakładki FORMULARZ ZAPISU, następnie korzystając z FORMULARZA uzupełnić dane, wybrać kurs lub szkolenie którym jest się zainteresowanym i wysłać zgłoszenie. Zwrotnie do 24h otrzymają Państwo POTWIERDZENIE OTRZYMANIA ZGŁOSZENIA w którym będą wszystkie niezbęde informacje. W przypadku braku e-maila zwrotnego w skrzynce głownej prosimy o sprawdzenie spamu.
W e-mailu potwierdzającym otrzymanie zgłoszenia zapisu na kurs lub szkolenie będzie zawarta informacja dotycząca płatności.
Co do zasady pierwsza płatność wynosi ok 30 % wartości kursu lub szkolenia i potwierdza rezerwacje miejsca w grupie kursowej/szkoleniowe można jej dokonać przelewem na wskazane w e-mailu konto bankowe placówki, BLIKIEM – przelew na telefon ( informacje w e-mailu).
Pozostałą płatność w zależności od kursu lub szkolenia można dokonać przelewem na wskazane w e-mailu konto, BLIKIEM – przelew na telefon ( informacje w e-mailu), w 3 x RATACH 0 % ( przy kursach trwających dłużej niż 1 miesiąc).
Heros Centrum Szkoleniowe 
60 1140 2004 0000 3202 3296 4473
Warunkiem ukończenia kursu lub szkolenia z masażu jest przede wszystkim uczestnictwo min. 70% czasu przeznaczego na kurs lub szkolenie. 
Kursy masażu mają również przewidziane egzaminy wewnetrzne teoretyczny oraz praktyczny. Egzamin jest uwzględniony w czasie kursowym i odbywa się pod jego koniec.
W naszej placówce w Centrum Warszawy. Posiadamy własne sale szkoleniowe oraz pełne zaplecze techniczne z asortymentem niezbędnym do prowadzonych przez nas kursów i szkoleń. Nasza siedziba mieści się w Warszawie ul. Tytusa Chałubińskiego 8 (za Hotelem Mariott) na parterze budynku Oxford Tower.
Na zajęcia należy zabrać strój sportowy umożliwający swobodne poruszanie się, duży ręcznik oraz obuwie na zmianę.
Tak, do wszystkich naszych kursow i szkoleń opracowane skrypty, które kursant otrzymuje na własność. Skryptu do kursu lub szkolenia przekazywany jest kursantowi pierwszego dnia.
Po ukończonym kursie możesz otworzyć własną działalność gospodarczą – Podklasa PKD 96.04.Z obejmuje: działalność usługowa łaźni tureckich, saun i łaźni parowych, solariów, salonów odchudzających, salonów masażu itp. mająca na celu poprawę samopoczucia.
Możesz rozpocząć pracę w gabinecie masażu w SPA lub na siłowniach i stosować poznane na kursie techniki masażu w celu poprawy samopoczucia.
Przed rozpoczęciem szkolenia, ale nie później niż 3 dni przed datą kursu lub szkolenia z masażu istnieje możliwośc rezygnacji a wpłacona kwota potwierdzająca rezerwacje miejsca w grupie kursowej/szkoleniowej jest zwracana w całości. Sytuacje które wydarzą się po tym terminie rozpatrywane sa indywidualnie.
Istnieje możliwość przeniesienia się do innej grupy kursowej, włącznie ze zmianą trybu kursu o ile pozwolą nam na to nasze możliwości typu wolne miejsce i stopień zaawansowania w realizacji materiału. Od 1 sierpnia 2023r za zmianę grupy będzie pobierana opłata manipulacyjna w wysokości 250 zł brutto.
Mamy świadomość różnych zdarzeń losowych w związku z tym, sprawy będą rozpatrywane indywidualnie.

Heros Centrum Szkoleniowe

Centrum szkoleniowe Heros

NASZE SOCIALE